Хороший сайт о Joomla: http://joomla25.ru/rasshirenija/.Компоненты и модули Joomla

Для переселенців

У відділі періодичних видань бібліотеки відкрито інформаційний куточок для внутрішньо переміщених осіб, де зібрана інформація для переселенців:

- Законодавчі матеріали

- Інформаційний бюлетень по Сумській області з телефонами обласних організацій, які займаються соціальним забезпеченням, компенсаціями, відновленням пенсійних виплат

- Телефони «гарячих» ліній для тих, хто тільки прибув у місто

- Телефони волонтерів

- Дорожні карти «Як знайти роботу внутрішньо переміщеним особам» та для вирішення питань соціального захисту та забезпечення першочергових потреб

- Інформація про територіальні органи міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, урядових органів в Сумській області

- Папка з інструкціями отримання послуг з урахуванням місцевих ресурсів

- Списки літератури, які допоможуть покращити самопочуття (бібліотерапія).

Юному читачу!

ПРИВІТ, ДРУЗІ!

А ви вже бували у нас в бібліотеці? Ні? Тоді завітайте до нас і книга назавжди стане для вас паперовою подругою в години навчання або дозвілля.

У відділах абонементу для юнацтва та юнацькій читальній залі саме для вас знаходять гідне місце на книжкових полицях кращі книги української та світової літератури. З прочитаних книжок ви можете отримати відповіді на питання, які цікавлять вас, РОЗУМНИКИ і РОЗУМНИЦІ!

Спілкування з книгою безмежне.

У фондах відділів достатньо літератури, яка допоможе вам виконати домашні завдання та розширити загальний світогляд (енциклопедії, словники, довідники, науково-популярна література).

У нас є книги на всі смаки: і забавні та веселі пригоди, і казки, і іронічні оповідання. Є довгі повісті про любов і дружбу і коротенькі байки, проза і вірші.

У вас є можливість цікаво та корисно провести вільний час в бібліотеці. Бібліотекарі проводять екскурсії, години цікавих повідомлень, вікторини, інтерактивні ігри, заходи з використанням мультимедійного відеоряду.

Якщо відвідаєте бібліотеку класом, у вас з’явиться шанс взяти безпосередню участь в інформаційно-розважальних програмах.

 

- - КНИГИ-ЮВІЛЯРИ – 2019
- - Знайомтесь – книжка!
- - Смішинки – веселинки
- - Незвичайні пам’ятники
- - Хочу знати все
- - Відеоперегляди
- - Відпочиваючи – пам’ятай
- - На допомогу учбовому процесу
- - НАЦІОНАЛЬНІЙ ПРЕМІЇ УКРАЇНИ імені ТАРАСА ШЕВЧЕНКА – 55
- - ЛІТО З КНИГОЮ
- - ПАМ’ЯТНИКИ ЛІТЕРАТУРНИМ ГЕРОЯМ

Статті співробітників ОУНБ у професійних виданнях

2022

2021

2020

2019

2018

2015

2014

2009

2007