smart zv21 med
Уроки по Joomla можно найти здесь: http://joomla25.ru/
Шаблоны Joomla 2.5 здесь: http://joomla25.ru/shablony/

Школа фінансової грамотності

Добробут і забезпеченість сучасної людини значною мірою визначається рівнем її фінансової культури.

 

У Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці відкрилась «Школа фінансової грамотності», де можна отримати базові знання з мистецтва управління власними коштами. Вони будуть корисними у повсякденному житті для будь-якої людини незалежно від віку, рівня освіти та сфери зайнятості.

 Бібліотека долучилась до просвітницького проєкту «Клуб фінансового розвитку», засновницею якого є Лариса Олександрівна Іванкова – тренер з фінансового розвитку, фінансовий консультант, керівник «Спільноти ділових жінок», підприємець.

На першому тренінгу обговорювали питання виховання фінансової культури, розвитку фінансового інтелекту, правила управління грошима, основні закони грошового руху, роль позитивного мислення. Тренер рекомендувала конкретні книги, які вона вважає найкращими для опанування основами фінансової грамотності.

Присутні ознайомились з виданнями фонду бібліотеки, де є конкретні поради як заставити гроші працювати на себе, перетворити хобі на бізнес та про  історії індивідуального успіху.

«Школа фінансової грамотності» продовжує свою роботу. Запрошуємо всіх бажаючих на наступний тренінг.