ТИМЧАСОВИЙ РЕЖИМ РОБОТИ (НА ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ)

пн - чт:   9.00 - 18.00

пт - сб:   9.00 - 17.00

нд:   вихідний

У разі оголошення повітряної тривоги обслуговування припиняється. Користувачі повинні пройти до найближчого укриттяЗвернення громадян

Для переселенцівЗведений каталог періодичних видань у бібліотеках міста Суми


Календарі

Календар знаменних і пам’ятних дат Сумщини на 2024 рік

Календар знаменних і пам’ятних дат на 2024 рік

smart tel roz1 vilni Liter Gusak 1
Уроки по Joomla можно найти здесь: http://joomla25.ru/
Шаблоны Joomla 2.5 здесь: http://joomla25.ru/shablony/

День вишиванки у Сумській ОУНБ.

18 травня 2023 р. у Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці святкували Всесвітній день вишиванки.

Українська вишиванка є одним із яскравих символів української культури. Сорочка-вишиванка створює особливий патріотичний настрій і духовний посил, а сама вишивка містить безліч оберегів і закодованих символів.

На свято до бібліотеки завітав театральний колектив «ART – Барвінок» Сумського закладу загальної середньої освіти спеціальної школи Сумської міської ради, щоб привітати всіх присутніх з Днем вишиванки. За участю молоді відбувся театралізований захід «Вишиванка єднає українців».

В холі книгозбірні було організовано тематичний перегляд «З Днем вишиванки, моя Україно!», на якому крім книг і періодичних видань з техніки української вишивки та орнаменту, були представлені старовинні і сучасні вишиванки і рушники, які стали окрасою перегляду.

Протягом дня до бібліотеки завітали випускники Сумської спеціалізованої школи №1: 3-В та 3-Г класи та учні Сумської спеціалізованої школи №17, 2-В клас. Діти мали змогу ознайомитися з виставкою із вишитими виробами: шитими сорочками ручної роботи, сучасними вишиванками. Школярів захопила історія про фарбування ниток для вишиванок в житньому тісті, які називалися заполоч. Вони дізналися про символи візерунків на вишиванці, значення кольорів в кожному окремому випадку. А візерунок вишиванки у місті Суми знають всі!

З нагоди свята працівники обласної книгозбірні у вишитому вбранні долучилися до флешмобу «А над світом українська вишиванка квітне».