ТИМЧАСОВИЙ РЕЖИМ РОБОТИ (НА ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ)

пн - чт:   9.00 - 18.00

пт - сб:   9.00 - 17.00

нд:   вихідний

 

У разі оголошення повітряної тривоги обслуговування припиняється. Користувачі повинні пройти до найближчого укриттяЗвернення громадян

Для переселенцівЗведений каталог періодичних видань у бібліотеках міста Суми


Календарі

Календар знаменних і пам’ятних дат Сумщини на 2024 рік

Календар знаменних і пам’ятних дат на 2024 рік

tel smartfon Batik
Уроки по Joomla можно найти здесь: http://joomla25.ru/
Шаблоны Joomla 2.5 здесь: http://joomla25.ru/shablony/

Українська книга: історії людей з воєнного прикордоння

В Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці  презентували книгу нашої краянки, переможниці конкурсу «Інформаційна передова - 2022»,  талановитої журналістки великописарівської газети «Ворскла» Оксани Ковальової – «Мамо, я хочу жити…», що нещодавно була видана у видавництві «Друкарський двір Олега Федорова». Це видання модераторка заходу, завідувачка відділу краєзнавчої літератури та бібліографії Тетяна Голуб назвала документально-публіцистичним, адже на сторінках книги –  зворушливі правдиві історії людей з обстрілюваного прикордоння – Великописарівщини, Глухівщини, Тростянеччини, а також – героїчні розповіді про українських воїнів-захисників.

Учасники заходу були зворушені історіями зі сторінок книги, а також мужністю, людяністю й професійністю  Оксани Ковальової. Після презентації читачі не спішили розходитись, обмінювались думками, власними пересторогами  воєнного часу.