ТИМЧАСОВИЙ РЕЖИМ РОБОТИ (НА ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ)

пн - чт:   9.00 - 18.00

пт - сб:   9.00 - 17.00

нд:   вихідний

 

У разі оголошення повітряної тривоги обслуговування припиняється. Користувачі повинні пройти до найближчого укриттяЗвернення громадян

Для переселенцівЗведений каталог періодичних видань у бібліотеках міста Суми


Календарі

Календар знаменних і пам’ятних дат Сумщини на 2024 рік

Календар знаменних і пам’ятних дат на 2024 рік

tel smartfon Batik
Уроки по Joomla можно найти здесь: http://joomla25.ru/
Шаблоны Joomla 2.5 здесь: http://joomla25.ru/shablony/

Бринить під небом сірим осінь золота

Ще пахне сіно. Ще рояться оси,

Ще у дуплянках солодко медам.

А вже вночі навшпиньки ходить осінь

І полум’я жоржин задмухує садам.

                                           Л.Костенко

 

Осінь… Чи знайдеться така людина, яка б не любила її за тишу і спокій, за дивний подих останніх квітів. І хочеться просто йти по вулиці  і перегортати ногами хрумке і  жовтогаряче листя, думати про вічність і про те, як швидко плине час.

В Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці уже не перший рік проводиться Свято осені. І в цьому році красуня-осінь завітала до відділу економічних, технічних і аграрних наук, в якому  розгорнуто перегляд літератури «По садах пустинних їде гордовито осінь жовтокоса на баскім коні». Працівники нашої книгозбірні підготували фахову літературу про користь овочів і фруктів в нашому житті, про те, як зібрати гарний урожай, познайомили з віршами та прозовими творами українських літераторів про осінь. Бібліотечні працівники відділу намагалися донести  красу золотої осені і створили яскраві композиції з подарунків природи – квітів, овочів, фруктів, які разом з користувачами  власноруч  зібрали кожен на своїх присадибних ділянках.

І не важливо, чи дощ накрапає на вулиці, чи холодний вітер зриває останнє листя,  в бібліотеці завжди затишно і цікаво. Головне, щоб ця осінь була мирною.