ТИМЧАСОВИЙ РЕЖИМ РОБОТИ (НА ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ)

пн - чт:   9.00 - 18.00

пт - сб:   9.00 - 17.00

нд:   вихідний

 

У разі оголошення повітряної тривоги обслуговування припиняється. Користувачі повинні пройти до найближчого укриттяЗвернення громадян

Для переселенцівЗведений каталог періодичних видань у бібліотеках міста Суми


Календарі

Календар знаменних і пам’ятних дат Сумщини на 2024 рік

Календар знаменних і пам’ятних дат на 2024 рік

tel smartfon Batik
Уроки по Joomla можно найти здесь: http://joomla25.ru/
Шаблоны Joomla 2.5 здесь: http://joomla25.ru/shablony/

Перлини української писемності та літератури від давнини до сьогодення

27 жовтня  у Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулось урочисте відкриття розгорнутої книжкової виставки «Перлини української писемності та літератури від давнини до сьогодення»,  присвяченої  Дню української писемності та мови.

З вітальним словом до учасників виставки звернулася заступниця голови Сумської обласної військової адміністрації Олена Бойко.

Заступник голови Сумської обласної ради Микита Баня акцентував увагу про важливість української мови і її важливу роль у згуртуванні всього світового українства.

Про основну ідею виставки, її загальну концепцію розповіла виконуюча обов’язки директора Валентина Кальченко.

Гості заходу Сергій П’ятаченко, голова Сумської обласної організації Національної спілки письменників України та Олександр Вертіль, заслужений журналіст України, член Національної спілки письменників України говорили про важливість бібліотек як платформи формування національної ідентичності через книги та про теплі і дружні відносини письменників краю з обласною книгозбірнею.

Фахівці книгозбірні ознайомили присутніх з тематичними локаціями книжкової виставки. У локаціях представлені цінні та рідкісні видання з фондів Сумської ОУНБ, серед яких перше видання І. П. Котляревського «Енеїда» (1798) та підбірка видань «Кобзар» Т. Г. Шевченка різних років, різноманітні словники та підручники української мови, українські книги шрифтом Брайля для незрячих людей, найновіші художні і наукові видання українською мовою, література письменників рідного краю та видавнича продукція обласної бібліотеки.