ТИМЧАСОВИЙ РЕЖИМ РОБОТИ (НА ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ)

пн - чт:   9.00 - 18.00

пт - сб:   9.00 - 17.00

нд:   вихідний

 

У разі оголошення повітряної тривоги обслуговування припиняється. Користувачі повинні пройти до найближчого укриттяЗвернення громадян

Для переселенцівЗведений каталог періодичних видань у бібліотеках міста Суми


Календарі

Календар знаменних і пам’ятних дат Сумщини на 2024 рік

Календар знаменних і пам’ятних дат на 2024 рік

tel smartfon Batik
Уроки по Joomla можно найти здесь: http://joomla25.ru/
Шаблоны Joomla 2.5 здесь: http://joomla25.ru/shablony/

Зустріч з легендою українського веслування

 

В Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася зустріч з дворазовим олімпійським чемпіоном, багаторазовим чемпіоном світу та Європи з греблі на байдарках, нашим земляком – Олександром Максимовичем Шапаренком. Олександр Максимович розповів про свій шлях у великий спорт, виснажливі тренування, коли доводилось щодня долати кілометри, і яких зусиль коштує перемога, які почуття охоплюють спортсмена, коли виборюєш олімпійське золото. Добрими словами говорив про своїх наставників-тренерів, і тих, хто завжди підтримували його – родину та друзів. Багато цікавих питань лунало від студентів, питали поради, як досягти успіху, чим потрібно поступатися на шляху до перемоги.

Привітати нашого славного земляка прийшли друзі, спортсмени, молодь. Олександр Вертіль пригадав цікаві моменти  багаторічної дружби, розповів, як народжувалась ідея книги про видатного сум’янина «Олександр Шапаренко: на гребені хвиль».

Незабутні миті спілкування з легендою українського веслування пройшли швидко та неймовірно цікаво. Молодь довго не відпускала Олександра Максимовича та фотографувалась на згадку.