ТИМЧАСОВИЙ РЕЖИМ РОБОТИ (НА ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ)

пн - чт:   9.00 - 18.00

пт - сб:   9.00 - 17.00

нд:   вихідний

У разі оголошення повітряної тривоги обслуговування припиняється. Користувачі повинні пройти до найближчого укриттяЗвернення громадян

Для переселенцівЗведений каталог періодичних видань у бібліотеках міста Суми


Календарі

Календар знаменних і пам’ятних дат Сумщини на 2024 рік

Календар знаменних і пам’ятних дат на 2024 рік

tel vilni smartfon
Уроки по Joomla можно найти здесь: http://joomla25.ru/
Шаблоны Joomla 2.5 здесь: http://joomla25.ru/shablony/

Заради безпеки та гідності

9-10 травня в м. Київ відбувся тренінг «Домашнє та гендерно зумовлене насильство: знаю, запобігаю, впливаю» від UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення, проєкту «Міста і громади, вільні від домашнього насильства». Співробітники Сумської ОУНБ відвідали цей потужний захід, спрямований на посилення спроможності та ролі муніципалітетів у розбудові стійких механізмів захисту та надання допомоги постраждалим від домашнього насильства.

Учасники тренінгу підвищили обізнаність щодо форм та проявів насильства, наявних сервісів допомоги та позбавилися стереотипів, що побутують у суспільстві.

Роль бібліотек у поінформованості населення важко переоцінити. Бібліотеки як інформаційно-культурні заклади можуть бути комфортними платформами, де громадяни отримуватимуть необхідну інформацію, щодо ідентифікації подібного насилля, запобігання та вміння протидіяти йому. Бібліотеки мають внести свій вклад в активізацію та залучення мешканців громад до запобігання та раннього виявлення випадків домашнього насильства.

Велика вдячність тренерам Розалії Гах та Віктору Вальчуку за їх професіоналізм та відданість справі, надані дієві інструменти у сфері запобігання та протидії домашньому та гендерному насильству.