Шаблоны Joomla 2.5 здесь: http://joomla25.ru/shablony/

Статті

Дистанційне замовлення книг електронною поштою

Увага! Скористайтесь безкоштовною послугою – дистанційним замовленням книг з фондів бібліотеки електронною поштою.

Галузеві відділи та відділи міського і юнацького абонементів бібліотеки для збереження вашого часу пропонують послугу - прийом замовлень на документи з фондів.
Замовлені книги ви зможете отримати у відповідних відділах бібліотеки в той же день, якщо замовлення надійшло до 10 години ранку, або наступного дня з моменту отримання вашого замовлення бібліотекою.

В замовленні обов'язково вказати:
1. Основні бібліографічні дані на книгу (автор, назва видання, рік видання);
2. Прізвище читача;
3. Електронну пошту для відповіді;
4. Дату бажаного отримання.

В одному замовленні повинно бути не більше п'яти книг. Книги бронюються строком на 3 дня з моменту відповіді. Бібліографічні дані на потрібну вам книгу ви можете в разі необхідності знайти на нашому сайті в розділі Електронний каталог. Послуга безкоштовна.
Заявки надсилайте на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Перелік платних послуг,
які можуть надаватися комунальним закладом Сумської обласної ради
«Сумська обласна універсальна наукова бібліотека»
 1. Проведення освітніх та інших культурно-мистецьких заходів (проектів), демонстрація відео- і кінофільмів; інформаційно-масових, розважальних та інших заходів.
 2. Розроблення оригінальних сценаріїв, проведення заходів за заявками юридичних та фізичних осіб.
 3. Проведення виставок книг і творів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва.
 4. Надання послуг з організації та/або проведення культурно-масових та наукових заходів, науково-практичних конференцій, навчальних заходів (семінарів, майстер-класів, тренінгів, творчих лабораторій та майстерень), семінарів, семінарів-практикумів, виставок, та інших культурно-мистецьких заходів (проектів).
 5. Показ слайд-фільмів, кінопрограм.
 6. Надання послуг з користування настільними і комп’ютерними іграми, персональними комп’ютерами, глядацькими залами.
 7. Виготовлення та продаж у бібліотеці, через електронні системи продажу видань про фонди і діяльність бібліотек, довідково-бібліографічних та інформаційних продуктів (в електронному вигляді - компакт-дисків), репродукцій, наборів листівок, афіш, плакатів (у тому числі із зображенням творів мистецтв, пам’яток літератури, нотними виданнями), а також сувенірних виробів, значків, виробів народних промислів, декоративно-ужиткового, образотворчого мистецтва та фотомистецтва тощо.
 8. Проведення фото-, відео- і кінозйомок приміщень та інтер’єрів бібліотеки, окремих сторінок документів з бібліотечних фондів за заявками юридичних та фізичних осіб.
 9. Обслуговування екскурсійних груп і окремих відвідувачів у приміщенні бібліотеки під час огляду експозицій, виставок тощо.
 10. Формування бібліографічних списків для курсових, дипломних та наукових робіт, каталогів для особистих бібліотек і бібліотек підприємств, установ та організацій.
 11. Підготовка та надання письмових тематичних, фактографічних, аналітичних, адресно-бібліографічних та інших довідок для фізичних та юридичних осіб.
 12. Користування міжбібліотечним абонементом (компенсування поштових витрат), доставка документів, у тому числі електронна.
 13. Надання послуг з оформлення (комплектування) реєстраційно-облікових документів користувачів бібліотеки (квитків, формулярів тощо).
 14. Продовження строку користування документами, резервування документів, нічний абонемент.
 15. Інформаційно-бібліотечне обслуговування підприємств, установ та організацій.
 16. Роздрукування інформації з електронних носіїв, ламінування документів.
 17. Експонування рекламних матеріалів юридичних та фізичних осіб у приміщенні або на сайті бібліотеки.
 18. Проведення наукової експертизи, дослідження, обстеження, атрибуція культурних цінностей (для юридичних та фізичних осіб) та тих, що в установленому порядку ввозяться або вивозяться через державний кордон, підготовка та надання історичних, аналітичних висновків, довідок та іншої інформації.
 19. Надання в оренду приміщень.
 20. Проведення палітурних, брошурувальних робіт.
 21. Фотокопіювання, репродукування, ксерокопіювання, сканування, фотографування, мікрофільмування, мікрокопіювання, створення цифрових та тривимірних копій з книжок, брошур, газет, журналів, документів з фондів бібліотеки.
 22. Надання послуг з оренди обладнання, майна, інструментів, що належать бібліотеці.