ТИМЧАСОВИЙ РЕЖИМ РОБОТИ (НА ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ)

пн - чт:   9.00 - 18.00

пт - сб:   9.00 - 17.00

нд:   вихідний

 

У разі оголошення повітряної тривоги обслуговування припиняється. Користувачі повинні пройти до найближчого укриттяЗвернення громадян

Для переселенцівЗведений каталог періодичних видань у бібліотеках міста Суми


Календарі

Календар знаменних і пам’ятних дат Сумщини на 2024 рік

Календар знаменних і пам’ятних дат на 2024 рік

Шаблоны Joomla 2.5 здесь: http://joomla25.ru/shablony/

Юному читачу!

ПРИВІТ, ДРУЗІ!

А ви вже бували у нас в бібліотеці? Ні? Тоді завітайте до нас і книга назавжди стане для вас паперовою подругою в години навчання або дозвілля.

У відділах абонементу для юнацтва та юнацькій читальній залі саме для вас знаходять гідне місце на книжкових полицях кращі книги української та світової літератури. З прочитаних книжок ви можете отримати відповіді на питання, які цікавлять вас, РОЗУМНИКИ і РОЗУМНИЦІ!

Спілкування з книгою безмежне.

У фондах відділів достатньо літератури, яка допоможе вам виконати домашні завдання та розширити загальний світогляд (енциклопедії, словники, довідники, науково-популярна література).

У нас є книги на всі смаки: і забавні та веселі пригоди, і казки, і іронічні оповідання. Є довгі повісті про любов і дружбу і коротенькі байки, проза і вірші.

У вас є можливість цікаво та корисно провести вільний час в бібліотеці. Бібліотекарі проводять екскурсії, години цікавих повідомлень, вікторини, інтерактивні ігри, заходи з використанням мультимедійного відеоряду.

Якщо відвідаєте бібліотеку класом, у вас з’явиться шанс взяти безпосередню участь в інформаційно-розважальних програмах.

Безкоштовна дитяча онлайн-бібліотека Library For All

Дитяча цифрова бібліотека "Читаймо"

Дитяча відеотека - Дитячий розмай